Barış İNNE

Barış İnne / Resim-iş  Öğretmeni 

 

1989'da Ağrı'da doğmuştur. İlk ve Ortaokul eğitimini Ağrı'da tamamladıktan sonra lise eğitimini Sultangazi Atatürk Lisesi'nde tamamlamıştır.

Lisans Eğitimini Bolu  Abant İzzet Baysal üniversitesi  Eğitim Fakültesi Resim - iş Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır.

 

Dört yıllık lisans eğitimi sürecinde Ana dal olarak baskı bölümünü tercih etmiş ve bu alanda birçok baskı tekniğini tecrübe listesine eklemiştir. 

Lisans eğitimi döneminde  baskı çalışmaları, heykel çalışmaları, geri dönüşüm malzemelerinden tasarlanan ürünler, tuval çalışmaları gibi  birçok sergi açılışına da dahil olmuştur.

 

Topluma hizmet uygulamaları kapsamında sahne tasarımları  ve okul öncesi çocuklarına toplu etkinliklerde eğitmenlik yapmıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra MEB'e bağlı Özel eğitim okulunda resim öğretmeni aynı zamanda cam ve seramik öğretmenliği de yapmıştır.

şu anda  aktif olarak Sultangazi Belediyesi Necmettin Erbakan Bilim Merkezi'nde Resim - Heykel öğretmeni olarak mesleki kariyerine devam etmektedir.


“Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı "Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Sultangazi Belediyesi'ne ait olup İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.”