Taşkın Volkan KELEŞ

Taşkın Volkan Keleş 

 

1994 yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Hatay’da tamamladı. Üniversite hayatına istanbul’da İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünü bitirerek devam etti. Halizhazırda  Atatürk Üniversitesi Astrofizik alanında yüksek lisans ve İstanbul Üniversitesi ( Açıköğretim ) Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde devam ediyor.

 

Üniversite hayatı boyunca Türkiye’nin çeşitli yerlerinde düzenlenen UAK (ulusal astronomi kongresi), Ulusal gözlem şenliği gibi birçok etkinliğe katıldı. Üniversitede bulunan Amatör Astronomlar Kulübünde yöneticilik yaptı. 

 

İş hayatına üniversite yıllarında Passolig’de help desk görevi ardından gişe yetkili yardımcılığı yaptı. Ardından bazı özel kurumlarda Matematik, Fizik gibi dersler verdi. 1.5 yıldır Sultangazi Belediyesi’ne bağlı Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Bilim ve Kültür Merkezi’nde Astronomi eğitmeni olarak devam ediyor.  


“Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı "Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Sultangazi Belediyesi'ne ait olup İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.”